yaş geçişleri

Her yaşın ayrı bir güzelliği var. Daha gençken daha enerjiksin cildin pürüzsüz (genelde tabi), yani bir konuda artıların vardır mutlaka, yine de başka şeyler eksiktir o gençlik yıllarında. Eksiklerin neler olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu yaş geçişleri bir konudaki güzellikten, başka bir konudaki güzelliğe geçiş aslında. Son geçişe kadar bir şeylerimiz eksilse de, başka bir konuda güzelliğimiz ve iyiliğimiz artıyordur mutlaka. Yani rahat olalım ve yeni geçiş yaptığımız güzelliği farkedelim derim, yine siz bilirsiniz, ‘gitti gitti gençlik diyebilirsiniz’, bu da bir yol tabii.. Ve ben yolların güzel ve kolayını seçmeye niyetliyim haberiniz ola..
(Yok canım doğum günüm yaklaşıyor diye kendimi kandırmaya çalışmıyorum, ben her yaş geçişimde bir şeylerimin eksilip, bir şeylerimin arttığının farkındayım sadece)

Ben dedim değil mi, bir geçişten bir geçişe, hal böyle.. arada çok geçişler var da, resimlerde başı(2 yaş), ortası(20) ve şu anı böyle.. Kolay olmadı “Aydek”i büyütmek, hala uğraştırıyor beni.. Şaka bir yana, dışarda huzursuzluklarım olsa da, kendimle huzurlu olduğum için kendimi büyütmek çok zevkli.. Kendini büyütmesini tavsiye ederim herkese..

 6007237_n20151222_151437-1-120151216_132114-1

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s