Uterus(Rahim)..

Aaa tamam bu bir idrak anı, rahat ol tamam, olmasa da olur, olursa da iyi olur, günü gelince zaten olur çünkü o tohum sende. Bu durumda zihnini gereksiz vesveseyle, neden niçinlerle kalınlaştırma. Yaratım olacağı vakit olur.

Zihnin sakin, sessiz, çırpıntısız bir deniz olsun, vesvese yaratmasın ve rahminde doğal döngüsünde yaratımın sakin toprağı olsun ve o topraktan en güzel ürünler çıksın, tıpkı verimli topraktan çıkan güzel çiçekler gibi.

O yüzden, neden niçinlerle zihnini boğma, sıkıştırma, toprağı çer çöple doldurma! Sakin verimli alanda en güzel hayaller gerçek olur. Şüphesiz inan ve gör olanı 🙂 İstediğinin hepsi senin, zaten neden olmasın ki?

Unutma hiçbir zaman; toprak tohumu tutar, besler ve ürünü verir. Tıpkı yaratımın yeri rahim gibi.

Ve toprak sen ona ne verirsen onu sana geri verir. O zaman düşüncelerine dikkat et, onları düzelt çünkü o vesveseler yaratıcı bölgende yani rahimde, yumurtalıklarda, erkekte testislerde prostatta sorun olarak büyür. Uterus kalınlaşır, miyom büyür, prostat kalınlaşır, büyür.

Bu durumda güzel düşünce tohumlarını zihninde tut, onları besle ve günü gelince ürünü ver, yani yaratıcılık ve sakın şüpheye düşme.

Fotoğraf: Alper TungaIMG-20191116-WA0013

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s