AB negatif (-)

Bu yazı çok meşhur, nadir bulunan, özel bir gruba gelsin. Biraz nazlayayım sizi.. Ee kolay mı yani, hem AB olacaksan, bu yetmez gibi bir de (-) olacaksın.. Oluru var mı bunun.. Var tabii de, az var..

Nitekim bu gruba dahil kişiler, toplumda %1-2’dir. Yani 100 kişiye sorarsanız, bunun 1 veya 2’si bu gruptan çıkar. Durum bu kadar ilginç yanii. Benim açımdan bu gruba denilecek şey, grubun üye sayısından, çok aslında.. Belki de, O(-)’ler dışında, beni bıraksanız en çok bu grup için yazabilirim de, gerek var mı bilemedim. Neticede 1-2 kişi için yazıyorum aslında..

Öncelikle 8 meşhur grup içinde en gizemli onlar, gizemli oldukları konular hepsi için ayrı da, bir gizemli yanları mutlaka var. Yani ne bileyim bir A(+) veya bir O(+) gibi değiller, bu kadar açık olamazlar. Seslerinde ki tınıda bile bir gizem vardır onlarda, o kadar yanii..

Bir de hepsi bunu farketmese de (hepsi deyince komik oldu, zaten hepi topu, bir kaç kişi) herhangi bir sanatsal konuda yetenekliler kesinlikle.. resim, yazı, fotoğraf, şekillendirme, düzenleme vs vs..

Vee bence en önemlisi, onlar çok duygu dolu insanlar, genelde bunu gizleseler de, en duygu yüklü insanlar bu gruptan çıkar.

Aynı zamanda bu grubun beni biraz ürküttüğü de doğru.. Genetik olarak sonradan oluşan bir grup onlarınki, sonradan, bir yerlerden dünyaya dahil olmuşlar gibi.. (dedim ya biraz ürkütürler beni) Şaka tabii, niye ürkeyim canımm, onlar da bir can sahibi..

Bir insan nasıl bu gruptan olur, oluru az bunun, zaten onların meşhur lafı da ‘ama olmaz ki, olur mu acaba’ gibi laflardır.  Bir insan AB(-) ise her konuda, zihninde bir şüphe tohumu daima olur. Bu da onların zor yanları tabii, o kadar ‘olur’ artık..

Netice, sevgili AB(-)’ler, gizemlisiniz ve ‘bulunmaz hint kumaşısınız’ siz aslında.. Siz özel ve güzelsiniz, daha ne denir, böyle ‘özel’ bir gruba..

Bab-rh-kan-grubu-siyah2171-500x500

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s