B pozitif kan grubu

B(+) kan grubu olanlar, çok derin insanlar öncelikle..

Sadakate dostluğa kıymet veren, kadim bilgiye meraklı insanlardır. Hayatta güçlü bir duruşları var her daim, fazlasıyla mantıklarıyla hareket ederler, çok uzun yıllar. Sonra birden erteledikleri kalplerinin sesini duyarlar. İşte o kalp seslerini duyuşla onlarda, gizemli konulara ilgi de başlar..

Yani bir B(+), gizem, ruhsallık, derin konulara ilgi duymaya başladığı anda tamamdır, doğru yoldadırlar.

Yine de bu grup insanları, dış toplum karşısında, sadece mantıkla hareket etmeye çalışırlar. Gizem meraklarını, az tanıdıklarına belli etmek istemezler nedense.. Oysa sizde salın canımm, herkes bilsin bu merakınızı..

Bir de her kadı kızının/oğlunun kusuru vardır, B(+) lerin kusuru da, belli etmemeye çalışsalar da, bir saldırgan tavırlarının olmasıdır.  Buna meyil var içte ve bu irade ile denetlenebilecek bir durum tabii.. Ne olacak canımm sizde yastık falan yumruklayın, ilk hissiniz azalsın böylece..

Bir de B(+)lerin derinliği pek çok konuda geçerli, hayallerini, isteklerini, kendilerini çok açık etmiyorlar, diğerleri onları her konuda keşfetsin istiyorlar.. Sizde haklısınız, keşfedilmek çok zevkli..

Bloodtype_B_Rh+

4 thoughts on “B pozitif kan grubu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s