A pozitif

Sevgili A(+)’ler, siz benden yana torpillisiniz her daim.. A(+)’ların, toplumda en sık olan grup olmalarının vardır bir hikmeti, onların dengedeki çoklukları önemli.. Ve aynı zamanda bu benim kendi kanım ve canım, tabi ki severim A(+)’ları..

A (+)’ler bir şekilde farkedilir, dedim ya torpilliyiz. Siz fark etmeseniz de, zorla farkettirir kendini, o kadar yanii. Yani hep fark edilmek isterler. Birazda dediğim dedikler.. Kendilerine sorsan ‘ne alaka’ derler, mütevazi gibi davranırlar. Ben olsam hiç inanmam buna, biliyorum çünkü içlerini, illa önde ve baskın olacaklar, huy bu onlarda..

Torpilli mi demiştim ben, hiç anlaşılmıyor değil mi? Merak etmeyin toparlayacağım durumu, bilmez miyim ben kendi grubumu..

Baskınız ve bunun alt yapısı vardır bizde, yeter ki isteyelim, yapabiliriz her şeyi. Hayatımızda olmayanlarda, ya isteğimiz güçlü değildir, ya da zamanı değildir..

Bu çok önemli, bir A(+) isterse yapar ve de yaptırır istediğini.. Güçlü bir yaratılış onlarınki, insanlık içinde çoktur bu grup, çünkü insanlığın devamı için bunlar önemli özellikler.. istemek ve yapmak gücü ve iradesi vardır onlarda.

Olumsuz yanları ise, yapabileceklerini bildikleri halde, yapma işinde gevşek davranmaları, uzatmaları.. Belki de bu yüzden çokturlar toplumda bu iş yapıcı ve iş bitirici insanlar, bazen gevşek davranıp, yapmadıkları zaman, biri yapmazsa diğeri yapsın diye çoktur belki de..

Netice sizi en muhteşem grup ilan ediyorum ben, süpersiniz haberiniz ola..

2 thoughts on “A pozitif

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s